Internet dla domu, prędkość do 20Mb/s, Internet bez limitów!!!

Dom jest miejscem gdzie przydatność posiadania dostępu do sieci zdaje się być niezaprzeczalna.

Problemem jest jednak często wybór odpowiedniej formy połączenia z Internetem. 

Na rynku działa wielu dostawców Internetu. Łatwo o podłączenie do ich sieci - czy jednak zawsze otrzymasz to, czego oczekujesz i potrzebujesz?

Oferowane na rynku rozwiązania okazują się najczęściej zbyt wolne, niestabilne i bywają drogie - w szczególności dotyczy to rozwiązań opartych na telefonii GSM, gdzie dostawcy w reklamach podają wysokie prędkości nawet do 150Mbit/s, która w rzeczywistości nie jest osiągana.

Często po zakupie usługi klient dowiaduje się, że w jego domu nie ma dostępności usługi LTE i w konsekwencji modem przełącza się na dużo wolniejsze połączenia HSPA, GPRS.

Ponadto reklamy głoszą, że nie ma limitu, a w rzeczywistości bez limitu są tylko wybrane usługi  lub po pobraniu określonej ilości danych prędkość dostępu do Internetu zostaje ograniczona przez dostawcę i aby ponownie korzystać z szybszego transferu trzeba dokupić kolejne pakiety! 

W naszej sieci nie ma takich pułapek i ograniczeń, stąd jeśli potrzebujesz swobodnie korzystać z dostępu do Internetu w jego pełnym zakresie np. oglądać IP TV, materiały na YOUTUBE czy pobierać duże pliki rozważ czy nie lepiej skorzystać z oferty stacjonarnego dostępu sieci? ZAPRASZAMY ! 

Oferujemy dostęp do sieci Internet w najwyższej jakości.
Naszą ofertę wyróżniają następujące parametry:

  • brak limitu danych
  • niskie opóźnienia
  • bezpłatne zwiększenie transferu w nocy przez cały okres trwania umowy
  • szybki i profesjonalny serwis
  • brak ukrytych opłat
  • bezproblemowy kontakt z operatorem
  • parametry łącza nie odbiegają od deklarowanych w umowie
  • opłata instalacyjna już od 1,23 zł

 

Nasz salon

F.H.U. "COMAX" Ryszard Tęcza
ul. 4-Stycznia 35
88-190 Barcin
tel.52 383-28-15
kom. +48 601 829 680
e-mail: Napisz do nas

Dotacje Unijne

W ramach Projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Oś priorytetowa 8 Społeczeństwo informacyjne - zwiększanie innowacyjności gospodarki, Działanie 8.4 – Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili”.